За нас

Основана во 1990, Т.А. Балкан Турист го градеше своето име како бренд што означува квалитет и доверба преку успешното работење во текот на скоро 30 години. Со тоа ја освоивме...

Сведоштва

Последни понуди

Новитети

Санторини

11ти октомври Санторини Најромантичниот остров на светот 09.10-14.10.2019 ULTRA FIRST MINUTE УПЛАТА ОД 50% ДО 01.07.2019- 179€/11.100 ден.РЕДОВНА ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ - 199€/12.340 ден.Опис на островотСимболот на грчкиот туризам, наречен...

Кападокија со Анкара

11ти октомври Кападокија со Анкара превоз + 3 ноќевања со појадок и вечера во хотел со 4* + посета на Анкара и соленото езеро Туз Ѓолу + пратител од агенцијата...

Кикладски острови: Парос, Наксос, Делос и Миконос 2 тура

8ми септември Магично но вистинито и незаборавно доживување на Кикладските острови Парос, Наксос, Делос, Миконос 11.09-18.09.2019 ULTRA FIRSTMINUTE ДО 01.07.2019 -269€/16.680ден.РЕДОВНА ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ - 299€/18.540 ден.***МОЖНОСТ ЗА ПЛАЌАЊЕ НА...
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Instagram

Добивај ги најновите попусти
и LAST MINUTE понуди

Најави се на нашата мејлинг листа и добивај попусти и најнови понуди.

Ти благодариме

Нешто не е во ред