Лето 2020

Вила Миа

Аспровалта

Вила Миа се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има триплекс апартман, три спални соби 1/3 + 1/3 +1/4 , комплетно опремено со кујна во кујната има тросед , тоалет , тераси од сите соби , тв, интернет и климата е вклучена во цената.

НАПОМЕНА:
– Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7 ноќи со вклучен превоз, во трипелкс апп плаќаат минимун 6 лица, останатите доплаќаат 35 евра.
– Цените без звездичка означуваат наем на триплекс апп за 9 ноќи без превоз
– Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз
– Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба од ден – се плаќа во агенцијата
– ПРЕВОЗ – 35 € повратен билет за возрасни
– 25 € за деца од 2-12 год
– дете до 2 год. бесплатно без седиште

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *