Лето 2020

Вила Ридал

Валона

Вила Ридал се наоѓа на само 200 м . оддалеченост од познатата плажа Цен Тропе во Валона и 800 м. оддалеченост од центарот на градот. Вилата располага со дво, тро и четирикреветни студиа комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, како и 1/4 АПП ( спална соба + дневна со кујна) исто така комплетно опремени. Сите соби имаа клими и WI- FI.

• Цените се дадени за наем на студио од ден
• Користење на климата е вклучено во цената
• Термини по избор
• Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
• Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
• За Хигиената на студиата се грижат самите гости.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *