Лето 2020

Вила Јanis

Неа Врасна

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува идеално место за одмор на целото семејство.

Вила Јанис се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со четири четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.

НАПОМЕНА:
– Цените означени со * се дадени по лице за 6,7 ноќи со вклучен превоз, 3, 4 лице плаќа 35 €
– Цените без звездичка означуваат наем на студио за 9 ноќи без превоз.
– Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз.
– Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба од ден – се плаќа во агенцијата.
– ПРЕВОЗ – 35 € повратен билет за возрасни
– 25 € за деца од 2-12 год
– дете до 2 год. бесплатно без седиште

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *