Лето 2021

Вила Rita

Неа Врасна

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува идеално место за одмор на целото семејство.

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се наплаќа 5 € на ден.

НАПОМЕНА :
– Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7 ноќи со вклучен превоз , 3 лице доплаќа само 35 €
– Цените без звездичка означуваат наем на студио /апартман за 9 ноќи без превоз
– Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз
-Доплата за туристичка такса во Грција е 0,5€ по соба од ден – се плаќа во агенцијата

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *