ЗИМА 2019/2020

Хотел Perun Lodge****

БАНСКО

Локација: Хотелот е лоциран на околу 300 метри од главната гондола и околу 1 км од центарот на Банско
Капацитет: Хотелот е изграден во 2009 година и располага со 110 еднособни апартмани, 74 студија.
Хотелски содржини: рецепција, сеф на рецепција (се доплаќа), услуга во соба, WI-FI во лоби бар, ски гардероба, лоби бар, пиано бар, коференциска сала. Базен со дел за деца, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, турска бања, бесплатен превоз до кондола, ресторан, игротека.
Опременост на собите: сите соби се опремени со бања, сателиста TV, телефон, мини бар, сеф.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Instagram

Добивај ги најновите попусти
и LAST MINUTE понуди

Најави се на нашата мејлинг листа и добивај попусти и најнови понуди.

Ти благодариме

Нешто не е во ред