ЗИМА 2017/2018

HOTEL MOUNTAIN PARADISE 4****

БАНСКО

www.mountain-paradise.org

Цената вклучува: ноќевање со појадок и вечера, ДДВ, слободно користење на базен, џакузи, фитнес, сауна, парна бања, детско катче, трансфер до ски лифтот, бесплатен WI-FI
Попусти и доплати:
• При сместување на 1 возрасен со 1 дете до 6.99 години на редевно легло се плаќа како за еднокреветна соба
• Празно редовно легло се плаќа 50%.
• На 31.12. не се служи редовна вечера.
• Доплата за туристичка такса – 1 € по лице од ден
• Цените се изразени во евра – плаќањето се врши во денарска противредност 1 еур=62,00 ден.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *