Зима 2018/2019

BELVEDERE HOLIDAY CLUB 4****

Банско

Цените се во евра на база НВ / појадок и вечера по соба спрема бројот на редовните легла означени во апартманот. Бесплатно користење на внатрешен базен, финска сауна, парна бања, инфрацрвена сауна со вградени панели од хималајска сол, џакузи, фитнес, интеренет во целиот хотел, паркинг, фудбалско игралиште и мини игралиште за кошара. Хотелско осигурување

Цените се валидни за престој од минимум 5 ноќевања за периодот од 26.12.’18 – 02.01.’19 и од 03.01.’19 – 10.03.’19. Минимум престој од 3 ноќевања за периодот од 19.12.’18 – 25.12.’18 и од 11.03.’19 – 01.04.’19

РАНА УПЛАТА: 20% за резервација и уплата до 30.09.2018; 15% за резервација и уплата до 31.10.2018; 10% за резервација и целосна уплата до 30.11.2018
Екстра попусти: 7=6, 10=9, 14=12 за период од 19.12.’18 – 25.12.’18 и од 03.01.’19 – 01.04.’19
НАПОМЕНА: Екстра попустите не се комбинираат со Рана уплата

Задолжителна доплата за туристичка такса – 1 евро по лице од ден

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *