Зима 2018/19

Green Life ****

Банско

Дополнителна зграда

Во цената е вклучено: користење на базен, сауна, парна бања, фитнес, ски остава, транспорт до гондолата, интернет, паркинг и туристичка такса.

Во цената НЕ е вклучено:
Доплата за полупансион 14€, деца 6-12г. 7 € (не важи за периодот за 25.12 и 31.12)
Доплата за новогодишна вечера (задолжителна) 102 € / возрасен, 40 €/ дете (6-12 г.)
Доплата за Божиќна вечера (задолжителна) 36€ / возрсен, 15€ / дете (6-12 г)
За празничните вечери Божиќ и Нова Година не се предвидени места по масите во основниот ресторан.Децата се сместени во салата за анимација каде има детски буфе и програма цела вечер.

Максимален број на лица: STUDIO (2+1), APP 1 bedroom (2+2), APP VIP (4+2), DBL LUX (2+0)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ: – 10 % за уплати 30 дена пред пристигнување, попустите не важат за период 25.12.2018-25.02.2019 како и за Божиќ,Нова Година и НВ.
Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море, tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *