Hotel Brilant

Лето 2020

Hotel Brilant

Саранда

Брилант е модерен хотел со 4 ѕвездички лоциран во прекрасната област Саранда, на јужниот брег на Албанија. На само 100m од главниот булевар во градот, Хотелот Брилант- Саранда има пространи соби со LCD кабелски телевизори, клима уред, Wi-fi и мини бар. Од градската плажа е оддалечен само 200m a oд плажата Маестрал 350m. Располага со сопствен паркинг.

Напомени:
– во наведените цени е вклучено сместување, појадок и такси
– горенаведените цени се за соба по ноќ
– деца под 6 години не плаќаат ако нема потреба од екстра кревет
– check in: 14:00 PM / check out: 11:00 AM

Hotel Eval

Лето 2020

Hotel Eval

Саранда

Евал е хотел со 4 ѕвезди со 36 климатизирани простории кои овозможуваат совршен баланс помеѓу удобноста и стилот. Сместен во непосредна близина на самата плажа а на само 2.5 км од центарот на Саранда. Собите се опремени со клима, фрижидер и област за јадење, како и када, фен и мијалник во бањата.

Напомена:

– горенаведените цени се за соба по ноќ со вклучена туристичка такса
– прво дете до 5 години – бесплатно
– второ дете до 5 години – 50% попуст
– прво дете од 5 до 11 години – 50% попуст
– второ дете од 5 до 11 години – 30 % попуст
– домашни миленичиња се дозволени
– појадок е вклучен во цената а за секој дополнителен оброк по желба се доплаќа 10 €