Хотел Изгрев Парк и Аквапарк

Лето 2020

ХОТЕЛ ИЗГРЕВ СПА И АКВАПАРК 5*****

Струга

На ова парче рај на земјата, помеѓупрекрасната борова шума, на брегот на Охридското Езеро се наоѓа Хотел Изгрев. Овој луксузен хотел се протега на површина од 90.000 м2 со приватна плажа од 500 м и е во непосредна близина и на двата града, само 5км од градот Струга, а на 20 км од градот Охрид. Поврзан е со добра инфраструктура, а на само 15 км од хотелот се наоѓа охридскиот аеродром.
Поминете ги летните денови на брегот на Охридското Езеро во најлуксузниот хотел на Балканот, уживајте во прекрасната борова шума, во најубавото изгрејсонце и погледот на езерото.

*Цените се дадени во евра


Во цената се вклучени следниве услуги:
• Ноќевање со појадок
• Користење на AquaPark, Spacenter, лежалки на плажа
• Вклучена туристичка такса
Во цената не се вклучени следниве услуги:
• Доплата за вечера 10еур по лицеза возрасни, деца до 06,99 – 5 еур,
деца од 06,99-11.99 – 10 еур
• Екстратрошоци во хотел
Важна напомена:
• Плаќањето е задолжително во денари (1 еур = 61.8 мкд)
• За резервацијазадолжителна уплата од 30% од вкупниот износ, целосна доплата 7 дена пред патување
• За овој аранжман важат општите услови на патување на ТА Балкан Турист Травел Компани