Зима 2019/2020

Flora Complex 4****

Во цената е вкучено: појадок и вечера, користење на внатрешен базен, фитнес

Дополнителни услови:
▪ Деца до 1.99 год. – бесплатно
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *