ЗИМА 2019

ВИКЕНД ВО БАНСКО

Hotel Orbilux 3*

18.01-20.01.2019

1 ден: петок
Состанок и поаѓање на групата во раните утрински часови. Пауза вo Метро Благоевград. Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности. Вечера. Ноќевање.

2 ден: сабота
Појадок. Ден за слободни активности и индивидуални прошетки. Вечера. Ноќевање.

3 ден: недела
Појадок. Слободни активности и припрема за заминување. Напуштање на хотелите. Поаѓање кон Македонија со попатни паузи во 16:00 часот локално време. Пауза во Метро Благоевград. Пристигнување во вечерните часови.

Цената е во евра за пакет по лице и вклучува:
• Превоз до наведената дестинација
• 2 ноќевања полупансион
• Користење на СПА Центар

Сопствен превоз
Хотел Орбилукс 3 * -Банско

Цената е во евра по лице на ден во апартман и вклучува:
• Појадок и Вечера
• Користење на СПА Центар

Цената не вклучува:
• Туристичка такса 1 евро на ден по лице
Напомена: Плаќањето е во денарска противвредност по курс 62 мкд

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *