За нас

Основана во 1990, Т.А. Балкан Турист го градеше своето име како бренд што означува квалитет и доверба преку успешното работење во текот на скоро 30 години. Со тоа ја освоивме...

Сведоштва

Последни понуди

Новитети

Хотел Изгрев Парк и Аквапарк

Лето 2020 ХОТЕЛ ИЗГРЕВ СПА И АКВАПАРК 5***** Струга На ова парче рај на земјата, помеѓупрекрасната борова шума, на брегот на Охридското Езеро се наоѓа Хотел Изгрев. Овој луксузен хотел...

Хургада

Лето 2020 Хургада Египет * Цените и/или условите може да бидат променети без најава. * Цените во табелите се изразени во ЕВРА по лице, а плаќањето се врши исклучиво во...

Senza The Inn Resort & Spa 5*

Лето 2020 Senza The Inn Resort & Spa 5***** Аланија € 883 Пакет цена за 2 лицаЗаштеда €466 во тоталРЕЗЕРВИРАЈПоаѓање 20/07/2020Положба Хотелот е лоциран во Turkler регионот, 15 км од...
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Instagram

Добивај ги најновите попусти
и LAST MINUTE понуди

Најави се на нашата мејлинг листа и добивај попусти и најнови понуди.

Ти благодариме

Нешто не е во ред